Włącz Javascript. | To use this page, enable Javascript in your browser settings.
menu
bookmark
pl
en
Lara Bonn
9 years ago
| 4 IMPRESSIONS
share
Imagine yourself in the home improvement store. You need a light bulb. You are looking down at two different options; they are both light-emitting diodes (LEDs). One bulb has a price tag of about $3 and the other costs $4.99.